021 88378320

ردیاب حیوانات چه کاربردی دارد


همانطور که میدانیم حیوانات خانگی شادی بسیار زیادی برای ما به ارمغان می آورند و قسمتی از خانواده ما شده اند. ما امروزه در دوره ای از زمان زندگی میکنیم که هیچگاه تکنولوژی به این حد پیشرفت نداشته و در این حد در دسترس نبوده است. ما زندگیمان را با ارداده ای قوی پیش میبریم. و اگر حتی مشکلی باشد، پس یک برنامه برای آن وجود دارد.

ما با دقت نظر، هر جنبه از زندگیمان را کنترل می کنیم و بنابراین بسیار تعجب آور است که، تعداد زیادی از صاحبان حیوانات خانگی گم شده. تنها شانسی که برای بازیافتن حیوانات خود متصورند، چسباندن اعلامیه های سگ گمشده در اطراف شهرشان و امیدوار بودن به این احتمال است که شاید کسی آنها را دیده باشد.

دیدبانان طلایه دار صنعت ردیابی جی پی اس برای تقریبا یک دهه بوده است. در این مدت ما از پیشرفته ترین فناوری های جی پی اس برای کمک به افراد آسیب پذیری مانند افراد مبتلا به زوال عقل استفاده کرده ایم. ردیاب های جی پی اس  شخصی ما ، شیوه  زندگی مردم آسیب پذیر را تغییر داد ه است، بنابر این معنا دار بنظر میرسد که ما این سطح از حفاظت را برای عضو چهارپای خانواده امان نیز افزایش دهیم

وقتی برای یک پیاده روی بیرون رفته اید، سگ های زیادی وجود ندارند که از روی غریزه به سرعت به دنبال یک قرقاول یا خرگوش ندوند. این در طبیعت و احساس آنهاست، به این معنی که بسیار قبل از انکه شما چیزی ببینید توجه آنها ممکن است به چیزی جلب شود که ارزش تعقیب دارد. آنها میتوانند در یک لحظه از دید شما ناپدید شده و غافلگیرتان کنند. با ردیاب جی پی اس حیوانات خانگی شما قادر خواهید بود تا آنها را از طریق برنامه بصورت لحظه ای ببینید. همچنین برنامه در نقشه به شما نشان خواهد داد که نسبت به آنها در کجا قرار گرفته اید، این واقعا مفید است. بخصوص زمانیکه در صحرا یا جنگل هستید و لازم نیست در مورد کمی دور شدن آن ها احساس بدی داشته باشید.

این دستگاه همچنین کاملا ضد آب است. اگر قرار است چیزی به سگ خود وصل کنید ما فکر میکنیم، اگر آن چیز ضد آب نباشد، کاملا بی معنی است
هریک از گونه های سگ سطح متفاوتی از تمرین را نیاز دارند. معمولا همه سگ ها باید هر روز به مدت ۶۰ تا ۹۰ دقیقه تمرین کنند. اگرچه بی شک در این مدت یک سگ پر انرژی مانند لابرادور یشتر از یک چی هوهوا نیاز به دویدن ، پریدن و شنا کردن دارد. با ردیاب جی پی اس حیوان خانگی شما قادر خواهید بود تا بر روی پنل نقشه خود ببنید روزانه /هفتگی / ماهانه سگ تان چقدر و به چه مدتی پیاده روی کرده است.
یک ردیاب جی پی اس حیوان خانگی همچنین به این معنی خواهد بود که شما قادر به نظارت از راه دور به کار کسی هستید که سگتان را برای پیاده روی به او سپرده اید، برای زمان و فاصله توافق شده .